1. Cestujte s námi
Nemáš žádné postižení? Nic si z toho nedělej! :) Ať už se cítíš jako normoň či mimoň, zažiješ s námi nezapomenutelnou výpravu! Vybírej ze zajímavých výletů, na nichž nebudeš muset vůbec nic řešit. Naopak se o tvoje blaho více než parádně postará parta mladých průvodců. Připrav se jen na to, že tvoji spolucestující budou mít o něco větší dávku „mimoňství“, než je obvyklé :)

Jak na to? Podívejte se, CO SE DĚJE! Pokud si nevyberete, je tu ještě náš KATALOG – dejte vědět, co vás láká :) Nebo napište na spoluradi@gmail.com a požádejte o zasílání pozvánek na akce Spolurádi.
2. Staňte se dobrovolníkem na našich pobytech
Dobrovolník Spolurádi je člověk, který si s námi užívá dovolenou, platí sníženou cenu (někdy jede zcela zdarma :) a navíc má tu čest pomáhat při organizaci programu, vaření atd. Studenti sociálních oborů mohou využít tuto zkušenost jako praxi. Uvítáme ovšem i naprosté laiky!
3. Staňte se dobrovolníkem v zázemí
Sdružení Spolurádi je vlastně jeden velký organizmus závislý na spoustě jednotlivých částí - dobrovolníků. Jedním z nich se můžeš stát i ty. Nezáleží, jaký jsi vystudoval/a obor (nebo zda jsi vůbec vystudoval/a), kolik je ti let a co umíš. Každý může něčím přispět.
4. Podpořte nás finančně
Kdo by chtěl vyjádřit, že je taky s námi spolu rád, a darovat nám nějaký peníz na provoz či na konkrétní akci, může dát svým ambicím volný průchod prostřednictvím konta 2107524460/2700 (UniCredit Bank) nebo pomocí následujícího darovacího systému:
Soukromým i firemním dárcům či sponzorům vytvoříme smlouvu podle zákona. Dar je možné odečíst od základu daně z příjmu.
5. Pomozte nám rozšiřovat informace o našem sdružení
Člověk nikdy neví, kam až jeho slova vítr zavane, proto o nás mluvte pro jistotu všude :) Připojte se k nám na Facebooku a pozvěte další přátele. A ozvěte se nám – potěší nás chvála i kritika!