Jana Klápová
(mimoň & předseda)
Předsedkyně sdružení splňuje všechny předpoklady ke svému úkolu: je dokonalým příkladem skrytého mimoňství v normózní podobě. Po vystudování Vysoké školy zemědělské v Praze (obor Tropy a subtropy) odjela tahle malířka a fotografka na roční vzdělávací pobyt do džunglí Západní Sumatry, která byla vzápětí po jejím odjezdu téměř srovnána se zemí třesením. To ji podnítilo založit o.s. Andalas na pomoc místním domorodcům. Poté, co se malou chvíli hřála zpátky v domovině na výsluní normoňství jako sekretářka, nevydržela, prchla zpět do mimolandu a začala šéfovat projekt dílny a terapeutické kavárny pro lidi s mentálním postižením. Dnes pracuje v nízkoprahovém centru pro lidi bez přístřeší a především je hlavní koordinátorkou aktivit, asistentkou a finanční vedoucí Spolurádi.

Míša Řezáčová
(mimoň & místopředseda)
Ani místopředsedkyně se svým mimoňstvím nezapře. Vystudovaná a praktikující překladatelka, multilingvistka a žonglérka s tvůrčími sklony tíhne celý život k práci s mimoni všeho druhu: cizinci (koordinovala projekt integrující uprchlíky), dětmi (léta je učila všechno možné i nemožné), neslyšícími (absolvovala kurz znakové řeči)... Ale především s lidmi s mentálním postižením. Spolupracovala s několika ústavy a organizacemi z oboru a ve Spolurádi má na starost asistenci, dobrovolníky a kreativní komunikaci.

Jirka Kaiser
(mimoň & místopředseda)
Jirka je jedním z mála členů našeho týmu, který si své mimoňství nemusel pracně pěstovat, ale dostal ho od pánaboha do vínku... Tenhle místopředseda s lehkým mentálním postižením je těžký pohodář, hýří nápady a inspirací a pro dobré slovo nemá nikdy hluboko do kapsy. Bez něj by Spolurádi nebyli tím, čím jsou, anebo by nebyli vůbec. A ještě k tomu se Jirka vyzná v kytičkách, povoláním je totiž zahradník, a to ten nejhodnější zahradník, co kdy ryl na zemi.

Eliška Saturková
(fundraising)
Eliška, to je odbornice na takové ty odporné otázky, jako je fundrajzink, sponzorink, prezentejšn a komunikejšn obecně. Jsme rádi, že drží náš tým v mezích reality a stojí jednou nohou pevně na zemi, tedy na půdě poctivého a udržitelného neziskování, zatímco tou druhou s námi nadšeně hopsá po mimosvětě. Vystudovala totiž sociální práci a než se k nám přidala, léta pracovala jako mimoňská asistentka ve společnosti Duha.

Markéta Nováková
(odbornice přes mimoweb)
Pokud mají Spolurádi na webovkách sluníčko, vzářila ho do nich naše Markétka. Dokonale ovládá mimozemštinu, ve které se místo mluvení ťuká a na souhlas k tomu přiklikuje. A hlavně se ráda a stále směje, a to je řeč, kterou se snadno dorozumí všude na světě.

Lucka Ivanová
(mimoúčetní)
Naše nepostradatelná účetní odbornice vystudovala SŠ obchodní a oděvní. Kromě čísel miluje knížky, filmy a kulturu vůbec, taky turistiku a nějaký ten adrenalin (toho má nad našimi účty pravidelný přísun). Je vegetariánka a začínající jogínka.
Wanda Matušková
(mimoňská asistentka)
Wanda má vystudovanou střední odbornou školu s oborem sociálně správní činnost-sociální péče. Pracovala jako asistentka pedagoga na základní škole. Nyní prodává v Konopné lékárně v Benešově. Má ráda přírodu, sport, tanec a život a všechna jeho tajemství. Se Spolurádi jezdí jako asistentka od roku 2013. Ráda vyráží s mimoni na výlety, protože prý jedině s nimi dokáže zapomenout na vážný, uspěchaný, normoňský svět a může si od něj na chvilku odpočinout.
Jirka Kříž
(mimoňský asistent)
Jirka je zahradník, amatérský kuchtík, motorkář bez motorky, střelec z děl a všeho z čeho se dá, podle svých přátel i šermíř, dále výletář na Kokořín, nepraktikující teoretik všeho možného, velký spáč, strašpytel z výšek větších než metr, sice špatně vidící, ale „co nevidí, to dohmatá“... Donedávna pracoval jako sortimentní poradce v obchodním řetězci, teď pomáhá Spolurádi jako asistent. Na našich výletech se specializuje především na vaření, pečení, vtipkování a manipulaci s invalidními vozíky.

Honza Volf
(čestný mimoň)
Jsme rádi, že sluníčkový básničkář a obrázkář, jehož jedinou slabou stránkou je, že neumí hrát golf, je zdrojem myšlenkové i vizuální inspirace Spolurádi. O jeho výsostném mimoňství není pochyb!