Drazí, jedineční, více či méně mimoňští fanouškové Spolurádi a další zvědavci!

Možná se vám zdá, že jsme po vymazleném létě u moře trochu polevili ze svých aktivit. Ale opak je pravdou – pilně se totiž činíme: narodil se nám jeden nový člen (Frantík) a druhá členka (Evička) už se také skoro dere na svět!

S těmito (jinými) stavy souvisí i konec projektu komunitní klub „Na Svobodě“ v bývalé benešovské šatlavě. Dalším významným důvodem pro ukončení jeho činnosti je havarijní stav části prostor, který nastal krátce po otevření klubu, a který se nám bohužel s majitelem budovy nepodařilo vyřešit.

Děkujeme všem, co nám pomohli – pomoc nebyla marná – povedlo se mnohé. Zorganizovali jsme celkem 31 akcí pro lidi s postižením i bez postižení (výstavy, přednášky, dílny, koncerty, bazárky,…), dále v našich prostorách probíhaly dílničky pro děti z Rané péče, zkoušky a představení bezdomoveckého divadla atd. Díky podpoře našich milých sousedů – FITKO BENE (http://www.fitkobene.cz/), kteří nám zdarma zapůjčují svoje prostory, můžeme i nadále pokračovat v kurzech tance pro obyvatele komunitního domu Villa Vallila.

Nyní si tedy budeme dopřávat zaslouženou mateřskou dovolenou a nabírat síly na další sezónu výletů Spolurádi. V roce 2017 rozjedeme již 6. ročník aktivit. Máte se na co těšit: kromě tradičního Chorvatska si brousíme zuby na jarní pokoření krkonošských vrchů a určitě se objeví i nějaká další překvapení. Zachovejte nám přízeň, dávejte o sobě vědět a těšte se!

Jana, Míša a Terka – Spolurádi
Tel. 733 568 978

Podpořit aktivity Spolurádi můžete pomocí darovacího formuláře níže:


Podívejte se na záznam z Mimoňské párty